1 lutego, 2020

Zgodnie z zaleceniem obowiązującym na terenie kraju, wydarzenia na Scenie ATA w dniach 16.03. i 19.03. zostają ODWOŁANE .

Alicja Tanew

http://tanew.info.pl/wp-content/uploads/2019/05/linia.png


Marzec 2020
Janusz Gajec to artysta wszechstronnie utalentowany, współtworzył krakowską scenę muzyczną od lat 60 tych. Jest wokalistą, perkusistą i jako jeden z nielicznych artystów w Polsce gra na Fletni Pana.
Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami między innymi Andrzejem Zauchą i Janem Wojdakiem. Podczas pobytu za granicą dzielił scenę z legendarną grupą The Platters i Chubby Checkerem.
Na dotychczasową dyskografię artysty składają się 4 płyty ze światowymi przebojami, które zaprezentuje niepowtarzalnym przekazem.


W swoim nowym recitalu z okazji 40-lecia pracy twórczej krakowski poeta, tłumacz i bard Vladimir Stockman zaśpiewa piosenki w języku polskim i rosyjskim do własnych wierszy i do wierszy innych poetów.


Tomasza Sawicki od wielu lat wykonuje piosenki do własnych tekstów i kompozycji czyli tzw. piosenkę autorską.
W bardzo osobisty sposób maluje otaczający go świat, czasem zachowując zacięcie karykaturzysty, a czasem przyjmując ton liryczny.
Te wykonania to wyjątkowe dziełka hobbystyczne, wynikłe z zamiłowania do subtelnego humoru, radosnego poszukiwania nowych skojarzeń i odmiennego spojrzenia na znane tematy.
Tym razem przedstawi swój świat, przez różowe okulary, oczywiście z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka.
—————————————————————————————————–
http://tanew.info.pl/wp-content/uploads/2019/05/linia.png

—————————————————————————————————–


Comments are closed.