Luty 1st, 2020

Scena ATA zaprasza na „Najpiękniejsze piosenki o miłości”. Wszystkim zakochanym i tym, co czekają na miłość zaśpiewa Krzysztof Bigaj, który sam tak poetycko nęci:
Na świętego Walentego
nie zawahaj się kolego
zabrać damę swego serca
do wyjątkowego miejsca:
Jest w Krakowie scena ATA
w klimat sztuki przebogata.
Usłyszycie garść piosenek,
(nie zaśpiewa Wam ich Zenek).
I nie tylko polskie hity
lecz przeboje z zagranicy:
do tańczenia, przytulania,
rozmarzenia, całowania…
A kto szuka swej połowy
niechaj przyjdzie tu na łowy!
Może właśnie tutaj czeka
WIELKA MIŁOŚĆ na człowieka..
Krzysztof Bigaj – aktor, wokalista, autor muzyki oraz tekstów, konferansjer. Jego występy są pełne interakcji z publicznością. Śpiewa piosenkę poetycką, autorską, rozrywkową retro, swing. Kocha stare kino i muzykę Sinatry, Krajewskiego, Wodeckiego… Występuje w całej Polsce oraz za granicą (USA, Niemcy, Anglia i Szwajcaria).
Alicja Tanew

Scena Ata zaprasza na koncert „Szepty gór” promujący najnowszą płytę Mariusza Wdowina. Płyta wydana w 2019 r. stanowi zbiór 15 piosenek do tekstów Edwarda Marszałka z muzyką barda. Posłuchamy też innych piosenek, które zabiorą nas w najpiękniejsze górskie pejzaże.

Kabaret „Śleboda” potrafi wydobyć to, co w człowieku najlepsze.

„Zatonie, zatonie,
piórecko na wodzie,
ale nie zatonie,
nuta o Ślebodzie”

Zapraszam serdecznie
Alicja Tanew

 

http://tanew.info.pl/wp-content/uploads/2019/05/linia.png


Marzec 2020
Janusz Gajec to artysta wszechstronnie utalentowany, współtworzył krakowską scenę muzyczną od lat 60 tych. Jest wokalistą, perkusistą i jako jeden z nielicznych artystów w Polsce gra na Fletni Pana.
Współpracował z wieloma wybitnymi muzykami między innymi Andrzejem Zauchą i Janem Wojdakiem. Podczas pobytu za granicą dzielił scenę z legendarną grupą The Platters i Chubby Checkerem.
Na dotychczasową dyskografię artysty składają się 4 płyty ze światowymi przebojami, które zaprezentuje niepowtarzalnym przekazem.


W swoim nowym recitalu z okazji 40-lecia pracy twórczej krakowski poeta, tłumacz i bard Vladimir Stockman zaśpiewa piosenki w języku polskim i rosyjskim do własnych wierszy i do wierszy innych poetów.


Tomasza Sawicki od wielu lat wykonuje piosenki do własnych tekstów i kompozycji czyli tzw. piosenkę autorską.
W bardzo osobisty sposób maluje otaczający go świat, czasem zachowując zacięcie karykaturzysty, a czasem przyjmując ton liryczny.
Te wykonania to wyjątkowe dziełka hobbystyczne, wynikłe z zamiłowania do subtelnego humoru, radosnego poszukiwania nowych skojarzeń i odmiennego spojrzenia na znane tematy.
Tym razem przedstawi swój świat, przez różowe okulary, oczywiście z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka.
—————————————————————————————————–
http://tanew.info.pl/wp-content/uploads/2019/05/linia.png

—————————————————————————————————–


Comments are closed.